Niedziela


Karolina ma wewnętrzny zegar. Zawsze o stałych porach budzi się spokojnie na karmienie. Trzyma się nadal szpitalnych godzin - choć już tam była indywidualistką i domagała się jedzenie pół godziny przed innymi dziećmi.

W domu budzi się i zaczyna rozglądać dookoła, potem przeciąga się, ziewa i wydaje dźwięki mówiące nam, że pora nią się zająć. Jedynie w nocy zdarza się jej zapłakać, gdy nie reagujemy na pierwsze sygnały. Gdy wyciągniemy ją z łóżeczka przed płaczem, cała pielęgnacja i karmienie to czysta przyjemność ;)

Jutro kolejna wizyta położnej, Daniel ma też umówić w przychodni wizytę patronażową pediatry. Mnie czeka gorąca linia w sprawie umówienia wizyt u wszystkich specjalistów...

Oczywiście jak każdego młodego rodzica dopadają już mnie niepokoje w stylu - czy nie ma gorączki, czy ta kupa ma śluz itp. Na razie Daniel mnie studzi, a dodatkowo cieszy mnie fakt wizyty położnej. Ale co dalej? Mam nadzieję, że wyluzuję.17 komentarzy:

 1. Piękna dziewczynka, a jak dzielna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dzielna i silna dziewczynka:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Regularne dziecko to błogosławieństwo. A z tym wyluzowaniem - trochę to z reguły trwa. Podobno najtrudniejsze jest pierwsze 60 lat

  OdpowiedzUsuń
 4. Oooo heloł ślicznotko ! Piękna ta Wasza córcia :) :)
  Mój Misiek dzięki bogu też był taki "jak w zegarku" to bardzo życie ułatwia, ale też od pierwszego dnia życia starałam się mu wprowadzać rutynę :) I tak od 20 miesięcy mój syn usypia max o 20 i wstaje o 8 rano :) To na prawdę wygodne. Powodzenia, oby położna była mądra i sympatyczna, bo różnie bywa :) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudnie śpi:)

  Pamiętaj, że twój instynkt na pewno Cię nie zawiedzie. Ja zbagatelizowałam moje obawy dotyczące śluzu i zbyt długo zwlekałam z leczeniem Ali bo lekarz nie chciał mnie słuchać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech Cię studzi, bo popadniesz w paranoję :) Mała jest cudna... Malutka taka i delikatna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Malutka pięknie się rozwija! Gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 8. śliczna ta Wasza Karolinka ;)

  OdpowiedzUsuń

Tekst alternatywny